Hekko.pl – czy warto skorzystać z usług hostingu?

Strona hekko.pl
Strona hekko.pl
Hekko.pl – czy warto skorzystać z usług hostingu?
3 (60%) 2 votes
Hekko.pl jest firmą, która oferuje swoim klientom usługi związane z działalnością w Internecie. Przedsiębiorstwo swoją działalność prowadzi od sześciu lat. Hekko swoje usługi świadczy na platformach serwerowych od firm DELL i IBM.

Serwery znajdują się w serwerowni, która zlokalizowana jest w Gdańsku, umożliwia to osiągnięcie wysokiego transferu. Firma korzysta z rozwiązań firmy HP, serwerów Prowiant DL i urządzeń sieciowych ProCurve Networking.

Jak pokazują dane przedsiębiorstwo posiada kilkanaście tysięcy klientów. Hekko w swojej ofercie ma rożne usługi umożliwiające prowadzenie działalności w sieci. Główna oferta firmy to usługi hostingowe.

W ramach tej usługi użytkownik może wybierać spośród hostingu www, hostingu Reseller oraz hostingu dedykowanego.

W przypadku hostingu www firma ma dla swoich klientów sześć pakietów hostingowych. Pierwszy z nich to EasyPack o powierzchni dyskowej 2 GB oraz o miesięcznym transferze 8 GB.

Druga opcja Easy Pack +, gdzie powierzchnia wynosi 4GB, a transfer 20 GB. Trzeci pakiet to MediumPack o powierzchni dyskowej 6 GB i transferze 40 GB. MediumPack+ ma powierzchnię dyskowa większą 2 GB, a transfer większy o 20GB.

Klient może skorzystać jeszcze z pakietów o najwyższych parametrach, czyli pakiecie MaxPack, gdzie powierzchnia wynosi 12 GB, a transfer 120 GB lub pakiecie MxPack+. W przypadku hostingu Reseller użytkownik ma do wyboru pięć różnych pakietów.

Pakiet o najmniejszych parametrach to EasyReseller+, gdzie powierzchnia dyskowa wynosi 4GB, a transfer danych 15 GB. Zaś pakiet o największych parametrach to MaxReseller+, gdzie powierzchnia dyskowa jest równa 18 GB, a transfer 180 GB. Hekko swoim klientom oferuje również serwery dedykowane oraz VPS.

Hekko.pl - opinie z forum:

  1. a ja mam pytanie co do pakietow hostingowych. Który mozecie mi polecic? Nie bardzo wiem na ktory sie zdecydowac. Mieliscie moze któryś z MediumPack? co o nich sądzicie? Raczej na MaxPack sie nie zdecyduje bo jest za drogo

  2. Faktem jest ze mają limit zużycia procesoria ustawiony, ale samo konto bez limitu na pojemność, na mały sklep online zupełnie mi starcza

  3. Jak ktoś nie chce stawiać wielkiego portalu to uważam, ze nie ma co przepłacać, tutaj jest tanio i spokojnie wystarczy na średnią stronę.

  4. zupełnie nie znałem tego hostingu i się bałem, ale okazało się ze ziomek ma tam sklep i chwałil sobie to wykupiłem pakiet na próbe i faktycznie musze przyznać, ze nawet jestem zadowolony z niego.

  5. Dla mniejszych stron spokojnie starcza, nie zawsze łatwo się kontaktu z obsługą klienta, ale ceny są tak niskie, ze w sumie nie dziwie się im ze nie siedzą ciągle w robocie 

  6. qwerty – co ty za bzdury piszesz? Oni odpowiadają w kilka minut, przecież nawet nie tak dawno pojawił się w sieci ranking, w którym pokazano, że mają najszybciej działający support 😉

  7. To wtopiles, myślałeś ze Internety zawojujesz… nie da się. Do konca umowy musisz placic. Potem możesz wziąć tansza opcje.

  8. Panel jest prosty, typowo intuicyjny. Wszystko widac jak na dloni. Obsługa nie sprawia problemu, kilka minut i już masz obcykane wszystko.

Strona hekko.pl

Dodaj komentarz