Linuxpl.com – czy warto powierzyć mu swoje strony www? Wasze opinie i doświadczenia

Znalezienie dobrej firmy zajmującej się utrzymywanie serwerów www oraz oferowaniem pakietów hostingowych często sprawia spore problemy.

Wiele z tego typu miejsc nie zapewnia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, same pakiety mogą być mało atrakcyjne, a i nierzadko ceny nie wyglądają zbyt dobrze.

Profesjonaliści, którzy chcą tworzyć strony internetowe w celach zarobkowych, muszą jednak stawiać na maksymalnie wysokiej jakości serwery. Z tego powodu przyjrzymy się dzisiaj ofercie Linuxpl.com i sprawdzimy, czy jest ona godna uwagi.

Oferta przygotowana przez Linuxpl.com

Strona główna Linuxpl. Źródło: http://linuxpl.com

Na pierwszy rzut oka oferta przygotowana przez Linuxpl.com wydaje się bardzo rozbudowana. Mamy tutaj między innymi:

 • szeroki wybór pakietów hostingowych, w tym dedykowanych dla biznesu i SEO;
 • nowoczesne serwery dedykowane;
 • serwery wirtualne VPS;
 • wydawanie certyfikatów SSL;
 • kreator stron internetowych;
 • rejestracja domen;
 • usługi pozycjonowania.

Dla wielu ogromną zaletą większości tych usług może być fakt, że do wyboru jest naprawdę wiele różnych pakietów. Różnią się one nie tylko parametrami, a więc wydajnością serwera oraz przestrzenią dyskową, ale także ceną, a więc w łatwy sposób można dopasować wszystko do własnych potrzeb.

Dodatkowo także w przypadku serwerów dedykowanych mamy już bardzo duże pole do popisu. W pewnej mierze parametry takiego serwera da się dopasować do własnych potrzeb płacąc tylko za to, co faktycznie jest nam potrzebne.

Ceny usług realizowanych przez Linuxpl.com

Serwerownia to podstawa

Kwestia cen to już natomiast sprawa bardzo mocno indywidualna. Dla jednych ceny oferowane przez Linuxpl.com mogą wydawać się wysokie, a inni natomiast będą z nich bardzo zadowoleni.

Nie ulega wątpliwości jednak to, że najtańsze pakiety hostingowe dostaniemy już w cenie około 50zł rocznie, a za serwery dedykowane czy wirtualne zapłacimy mniej więcej tyle samo, choć już miesięcznie.

Rozstrzał samych cen jest jednak na tyle duży, że po prostu warto zajrzeć na stronę internetową firmy i dokładnie się z nimi zapoznać. Wszystkie pakiety zostały dość dobrze opisane, a dostęp do poszczególnych sekcji strony jest wręcz intuicyjny, przez co poszukiwanie usług nie jest wielkim problemem.

Jak działa support w Linuxpl.com?

Certyfikat SSL? oczywiście

Dla każdej osoby decydującej się na skorzystanie z usług firm oferujących hosting oraz serwery, zawsze bardzo ważne jest to, aby obsługa klienta stała na wysokim poziomie.

Nierzadko problemy z serwerami wymagają szybkiej pomocy specjalistów i okazuje się, że w przypadku firmy Linuxpl.com nie powinno być z tym większych problemów.

Firma przede wszystkim przygotowała na swojej stronie bardzo rozbudowaną bazę z pytaniami oraz odpowiedziami, a do tego można skorzystać z wielu ciekawych filmów instruktażowych.

Jeśli jednak te materiały nie rozwiążą problemu, to można skorzystać z kilku opcji bezpośredniego kontaktu. Do wyboru mamy:

 • standardowy kontakt telefoniczny;
 • sprawna pomoc online;
 • możliwość skomunikowania się poprzez Gadu-Gadu;
 • livechat dostępny bezpośrednio z poziomu strony.

Opcji skontaktowania się z obsługą techniczną jest jak widać więc wiele i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Opinie?

Aby potwierdzić informacje dostępne na stronie Linuxpl.com, postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się temu, co na temat samej firmy sądzą osoby aktualnie korzystające z jej usług bądź takie, które kiedyś korzystały.

Linuxpl.com – TYLKO dzisiaj 18.07.19 – oferta promocyjna. Kliknij

Opinie naszym zdaniem nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że firma jest godna zaufania. Potwierdzają się nie tylko przystępne ceny, ale przede wszystkim wysoka jakość usług oraz rzadko pojawiające się awarie serwerów. Wielu użytkowników jest również zadowolonych z jakości obsługi klienta.

Czy warto zamówić?

Naturalnie to, czy warto skorzystać z takich usług jest kwestią mocno indywidualną. Warto zajrzeć na stronę firmy Linuxpl.com i dokładnie zapoznać się z wszystkimi pakietami oraz opisem usług.

Dzięki tym informacjom łatwiej podjąć decyzję. Z naszej strony natomiast możemy polecić regularne zaglądanie na stronę, jeśli szukacie hostingów bądź serwerów w dobrych cenach. Linuxpl.com dość często organizuje bardzo ciekawe promocje.

Linuxpl.com - opinie z forum:

 1. a ja mam pytanie odnoscie serwerow VPS. Co o nich sadzicie? Polecacie? A moze kogos innego mi polecacie. Nie mam w tej kwestii doswiadczenia dlatego licze na Wasze sugestie;p

 2. sam hosting pod względem jakości usług i ceny według mnie stoi na dobrym poziomie, trochę się tylko zawiodłem na obsłudze klienta bo czasem ciężko się z nimi skontaktować, ale jak ktoś ma trochę oleju w glowie to wiele rzeczy zrobi sam.

 3. Dobry na pierwsze strony, na jakieś średnie serwisy, przy dużym natężeniu ruchu wmoim przypadku zaczęło trochę to siadać i zmieniłem hosting, ale dobrze go wspominam i polecam.

 4. jest tani to na pewno, obsludza pomocna, ale niestety troszkę małe limity obciążenia procesora mają, do średniego serwisu pewnie to starcza spokojnie

 5. Linuxpl.com – TYLKO dzisiaj 18.07.19 ceny promocyjne. Kliknij

 6. bardzo mnie zaciekawiły te informacje. Czy są tutaj może osoby mające doświadczenie z tą firmą? Poszukuję solidnych serwórów wirtualnych z wysokim uptime i do tego w niskiej cenie. Dajcie znać jak to wygląda u nich.

 7. mam takie pytanie związane z serwerami dedykowanymi. Na ile trzeba z nimi podpisywać umowę? Czy serwer wykupuje się niejako na miesiąc i później przedłuża każdego kolejnego miesiąca umowę?

 8. Hejka. Jak działa ten livechat bo coś nie bardzo potrafię z niego skorzystać…co próbuję tam wejść do wyrzuca mi jakiś błąd i nie wiem o co chodzi :/ Pomożecie???

Dodaj komentarz