Linuxpl.com – czy warto powierzyć mu swoje strony?

Strona linuxpl.com
Strona linuxpl.com
Linuxpl.com – czy warto powierzyć mu swoje strony?
3 (60%) 2 votes
Linuxpl oferuje usługi hostingowe. Właścicielem serwisu jest spółka cywilna Serveradmin.pl. Firma swoją siedzibę ma w Rzeszowie. Na rynku istnieje od ponad dziesięciu lat. Przedsiębiorstwo oprócz usług hostingowych ma w swojej ofercie również serwery dedykowane i VPS, rejestrację domen oraz telefonię internetową.

Firma posiada osiemdziesiąt serwerów Xeon, Intel i7 oraz AMD. Linuxpl ma w swojej ofercie sześć serwerów wirtualnych o różnych parametrach i cenach. Pierwsza opcja to Konto W1GB. Ma 2 GB pojemności i 50 GB transferu.

Druga opcja to Konto W2GB, którego powierzchnia dyskowa jest równa 4 GB, zaś miesięczny limit transferu wynosi 100 GB. Trzeci wariant to Konto W5GB o pojemności równej 20 GB i transferze 200 GB. Kolejna opcja to Konto W10GB o powierzchni dyskowej równej 40 GB i bez limitowym miesięcznym transferze.

Dla osób, które zajmują się zawodowo pozycjonowaniem Linuxpl ma Konto SEO, które oferuje min. ponad pięćdziesiąt adresów IP, 600 GB miesięcznego transferu, możliwość zmieniania IP dla konkretnych domen i inne.

Jest również biznesowe Konto WPro z nielimitowanym transferem, pojemnością dyskową 100 GB i funkcjami takimi jak np. statystyki odwołań do strony w formie graficznej, serwer LiteSpeed Enterprise, nieograniczona liczba baz MySQL Percona 5.1. Każde z kont można testować przez dwa tygodnie. Oprócz Sewerów Linuxpl oferuje również domeny pl, funkcjonalne, regionalne, IDN, europejskie, globalne i inne.

Linuxpl.com - opinie z forum:

  1. a ja mam pytanie odnoscie serwerow VPS. Co o nich sadzicie? Polecacie? A moze kogos innego mi polecacie. Nie mam w tej kwestii doswiadczenia dlatego licze na Wasze sugestie;p

  2. sam hosting pod względem jakości usług i ceny według mnie stoi na dobrym poziomie, trochę się tylko zawiodłem na obsłudze klienta bo czasem ciężko się z nimi skontaktować, ale jak ktoś ma trochę oleju w glowie to wiele rzeczy zrobi sam.

  3. Dobry na pierwsze strony, na jakieś średnie serwisy, przy dużym natężeniu ruchu wmoim przypadku zaczęło trochę to siadać i zmieniłem hosting, ale dobrze go wspominam i polecam.

  4. jest tani to na pewno, obsludza pomocna, ale niestety troszkę małe limity obciążenia procesora mają, do średniego serwisu pewnie to starcza spokojnie

Strona Linuxpl.com

Dodaj komentarz