Netmark.pl – czy warto skorzystać?

netmark
netmark
Netmark.pl – czy warto skorzystać?
4 (80%) 4 vote[s]
Netmark jest firmą świadczącą usługi internetowe jak hosting, serwery VPS, czy domeny. Przedsiębiorstwo swoją działalność prowadzi od sześciu lat. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu. Z usług firmy korzysta ponad dziesięć tysięcy klientów.

Marka swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, czy instytucji. W przypadku hostingu przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom sześć typów serwerów. Pierwsza opcja to Serwer Micro o powierzchni dyskowej 1 GB i transferze serwera 5 GB.

Druga opcja to Serwer Mini, gdzie parametry wynoszą 2 GB oraz 10 GB. Trzeci wariant to Serwer Midi, którego powierzchnia dyskowa jest równa 5 GB, a transfer serwera 25 GB. Czwarta opcja to Serwer BIG, który ma parametry o wartościach 10 GB i 50 GB.

Przedostatnią opcją jest Serwer MAX, którego powierzchnia dyskowa wynosi 20 GB, a transfer serwera 100 GB. Można również zdecydować się na serwer o najwyższych parametrach, czyli powierzchni dyskowej równej 40 GB i transferze serwera równym 200 GB. Istnieje możliwość przetestowania każdego z serwerów przez tydzień.

Dodatkowo otrzymuje się domenę oraz subdomenę. Tylko przy Serwerze Micro nie ma darmowej domeny. Oprócz hostingu w ofercie firma posiada serwery VPS, których parametry można sobie dowolnie wybrać. Ponadto w ofercie są pakiety Reseller. Netmark oferuje ponadto rejestrację domen funkcjonalnych, regionalnych, domen.pl oraz globalnych.

Netmark.pl - opinie użytkowników:

    • Ja korzystam z ich usług od kilku miesiecy. No i tak jakis wiekszych problemow nie było. Na razie działa wszystko sprawnie. Uptime jest w porzadku. No ale z doswiadczenia wiem, ze dopiero po dłuzszym stosowaniu mozna powiedziec cos wiecej, oby dobrego;)

  1. hosting jest niezły, niedrogi i w miare wydajny, ale niestety może się nie sprawdzić przy bardzo dużym serwisie, te limity danych nie starczyly, zanim sklep jednak stal się bardzo popularny to było super.

  2. domyślam się ze masz postawiona strone na darmowym skrypcie i dlatego tak źre ci te dane…ja mam spory serwis na autorskim cms-ie tam postawiony i nie miałem problemów z limitami.

  3. Zdecydowanie, teraz kiedy serwery działają na dyskach SSD notuję mega szybkość. Nie można tego porównać. Mega fajne są bezpłatne certyfikaty SSL. Nie musisz się martwić niczym same się instalują i przedłużają.

Strona Netmark.pl

Dodaj komentarz