Freshmail – warto podjąć współpracę?

freshmail

Freshmail – warto podjąć współpracę?
5 (100%) 1 vote
Freshmail to firma istniejąca na rynku od 2008 roku, która specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu rozwiązań marketingowych związanych z wysyłaniem wiadomości e-mail. Firma dysponuje własnymi serwerami mailowymi i za odpowiednią opłatą udostępnia dostęp do nich swoim użytkownikom. Korzystanie z maila jest ułatwione przez specjalną aplikację, która oferuje wiele możliwości dopasowania działania do osobistych wymagań.

Freshmail - opinie z forum:

 1. Witam wszystkich. Czy ktoś tutaj korzysta może z usług freshmail? Ja wiem ze to jest dosyć popularna firma i w necie nie brakuje opinii na ich temat, ale powiedzcie jak wam się to podoba. Co o tym myślicie i czy warto kupować dostep do tego maila jak się ma taką średnią firmę?

  • Wiesz, według mnie wielkość firmy nie ma tutaj większego znaczenia, ważne jest to ile maili waysylsz dziennie i jak bardzo zależy ci na bezproblemowym działaniu. Z darmonywi serwerami poczty to roznie jest bo wiadomo, często zrywa polaczenie i takie tam. Tutaj korzystam już dwa lata i nigdy nie było problemów, wiec ja mogę polecić.

   • Wedlug mnie to się tym bardziej oplaca im wiecejh maili marketingowych wysylasz. Przy niewielkiej ilości cena może ci się chyba wydac mało atrakcyjna, ale jak się dużo wysyla to cena robi się sympatyczna, tak mnie się wydaje.

    • Dla mnie największy plus za te narzędzia bo faktycznie fajnie się z nimi pracuje. Są łatwe w obsłudze i można jest dobrze dopasować do siebie. Gozej jeśli chodzi o kontakt z ta firma bo ciężko im zadac jakies pytania, ale jak już się uda dodzwonić to udzielają dobrych odpowiedzi.

     • Ten kontakt to mysle, ze wynika z tego ze po prostu maja dużo klientów i wiele telefonów. Ale powiedzcie mi co sądzicie o tym czy lepiej wybrać taką ofertę bez limitu u nich czy jednak we freshmail lepsza jest ta na ilość wiadomości? Co się bardziej opłaca bo w komentarzach ciężko znaleźć odpowiedz na ten temat?

 2. Ten kontakt to mysle, ze wynika z tego ze po prostu maja dużo klientów i wiele telefonów. Ale powiedzcie mi co sądzicie o tym czy lepiej wybrać taką ofertę bez limitu u nich czy jednak we freshmail lepsza jest ta na ilość wiadomości? Co się bardziej opłaca bo w komentarzach ciężko znaleźć odpowiedz na ten temat?

 3. To raczej zależy od tego jak korzystasz z maila. Mnie się bardziej oplaca ta oferta bez limitu na wiadomości, ale tam jest limit na odbiorców i to taki średnio dobry dla wielu. Przemysl i tyle.

 4. Wedlug mnie lepsza jest oferta z limitem wiadomości, miesięcznie jest tego dużo i jak weźmiesz dobry pakiet to ciężko to wykorzystać, ale oczywiście jak wyżej ktoś napisał, musisz sam przemyslec co bardziej ci się opłaca bo to zależy od potrzeb i tyle.

 5. Widocznie nie wiesz co to marketing, do marketingu zwykłe darmowe konto często nie wytstarecza…według mnie to nie jest oszustwo, sam korzystam i jestem zadowolony w sumie.

Dodaj komentarz