Seopilot.pl – czy wart jest wydanych na niego pieniędzy?

Strona seopilot.pl
Strona seopilot.pl

Seopilot jest serwisem, który umożliwia kupowanie linków oraz oferowanie powierzchni reklamowej na swoich serwisach. Właścicielem platformy jest przedsiębiorstwo Seopilot Ltd, które swoją siedzibę ma na Cyprze. Serwis został stworzony trzy lata temu. Portal jest skierowany zarówno do reklamodawców, jak i wydawców.

Można być jednocześnie reklamodawcą i wydawcą. Osoby, które chcą skorzystać z usług serwisu muszą najpierw zarejestrować się na stronie poprzez wypełnienie pól formularza swoimi danymi. Po rejestracji zarówno wydawca, jak i pozycjoner mogą korzystać z usług platformy.

Reklamodawca, który chce dodać swoją stronę musi wpisać jej parametry tzn. adres www, tematykę, lokalizację. Jeżeli jest to portal dla dorosłych, z anonsami towarzyskimi lub związany z tematyką farmacji wymagane jest zaznaczenie w formularzu, że jest to taka tematyka.

Następnie system przestawia listę dziesięciu fraz, które najbardziej pasują do podanej strony. Istnieje możliwość wyszukania większej liczby fraz. Po wybraniu przez użytkownika fraz system wyświetla tekst linków. Reklamodawca może skorzystać z trzech trybów.

Pierwszy tryb to tryb automatyczny, w którym system sam zakupuje linki pod konkretne frazy. Druga opcja to tryb półautomatyczny, w którym użytkownik może określić parametry linków, jakie system ma zakupić. Trzecia opcja to tryb ręczny.

W tym trybie użytkownik sam o wszystkim decyduje. Ne jednej stronie umieszczany jest jeden boks reklamowy, który zawiera maksymalnie trzy ogłoszenia.

Click to rate this post!
[Total: 13 Average: 1.8]

Seopilot.pl - opinie z forum:

 1. ja od niedawna korzystam z ich usług. Jestem reklamodawcą. Jak na razie wszystko jest ok powoli strony sie poprawiaja. Liczyłem na troche szybsze efekty ale i tak nie jest najgorzej;]

  Odpowiedz
 2. Jak na systemy linków, które nie mają już takie wartości w google to ten działa zaskakująco dobrze, nie ma co spodziewać się wielkich efektów, ale jednak widać poprawę.

  Odpowiedz
 3. w zasadzie jestem zadowolony, wystarczy chwila konfiguroania i reszta się sama robi, na pewno nie zaszkodzi stronie, a może trochę jej pomoże

  Odpowiedz
 4. Ja to myslalem, ze tego systemu już nie ma, kiedyś korzystałem, a teraz mam nową stronę to sobie ją dodałem, nawet wciąż to działa i mysle, ze efekty tego pozycjonowania będą trochę widoczne.

  Odpowiedz

Strona Seopilot.pl

Dodaj komentarz