Seopilot.pl – czy wart jest wydanych na niego pieniędzy?

Strona seopilot.pl
Strona seopilot.pl

Seopilot jest serwisem, który umożliwia kupowanie linków oraz oferowanie powierzchni reklamowej na swoich serwisach. Właścicielem platformy jest przedsiębiorstwo Seopilot Ltd, które swoją siedzibę ma na Cyprze. Serwis został stworzony trzy lata temu. Portal jest skierowany zarówno do reklamodawców, jak i wydawców.

Można być jednocześnie reklamodawcą i wydawcą. Osoby, które chcą skorzystać z usług serwisu muszą najpierw zarejestrować się na stronie poprzez wypełnienie pól formularza swoimi danymi. Po rejestracji zarówno wydawca, jak i pozycjoner mogą korzystać z usług platformy.

Reklamodawca, który chce dodać swoją stronę musi wpisać jej parametry tzn. adres www, tematykę, lokalizację. Jeżeli jest to portal dla dorosłych, z anonsami towarzyskimi lub związany z tematyką farmacji wymagane jest zaznaczenie w formularzu, że jest to taka tematyka.

Następnie system przestawia listę dziesięciu fraz, które najbardziej pasują do podanej strony. Istnieje możliwość wyszukania większej liczby fraz. Po wybraniu przez użytkownika fraz system wyświetla tekst linków. Reklamodawca może skorzystać z trzech trybów.

Pierwszy tryb to tryb automatyczny, w którym system sam zakupuje linki pod konkretne frazy. Druga opcja to tryb półautomatyczny, w którym użytkownik może określić parametry linków, jakie system ma zakupić. Trzecia opcja to tryb ręczny.

W tym trybie użytkownik sam o wszystkim decyduje. Ne jednej stronie umieszczany jest jeden boks reklamowy, który zawiera maksymalnie trzy ogłoszenia.

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 1.8]

Seopilot.pl - opinie z forum:

 1. i co? wart jest naprawdę? Ktoś korzystał?

 2. mirek pisze:

  ja od niedawna korzystam z ich usług. Jestem reklamodawcą. Jak na razie wszystko jest ok powoli strony sie poprawiaja. Liczyłem na troche szybsze efekty ale i tak nie jest najgorzej;]

 3. golab pisze:

  dawno już nie korzystałem z seopilota, ale kiedyś z jedną stroną bardzo mi ułatwił początkowy start dlatego polecam.

 4. twoj stary pisze:

  Właściwie to darmowy sposób na dodatkową poprawę pozycji strony, wielkiego szału nie ma, ale czemu nie skorzystać. jest ok

 5. Jak na systemy linków, które nie mają już takie wartości w google to ten działa zaskakująco dobrze, nie ma co spodziewać się wielkich efektów, ale jednak widać poprawę.

 6. kowalik pisze:

  w zasadzie jestem zadowolony, wystarczy chwila konfiguroania i reszta się sama robi, na pewno nie zaszkodzi stronie, a może trochę jej pomoże

 7. olkk pisze:

  Ja to myslalem, ze tego systemu już nie ma, kiedyś korzystałem, a teraz mam nową stronę to sobie ją dodałem, nawet wciąż to działa i mysle, ze efekty tego pozycjonowania będą trochę widoczne.

 8. Nie polecam w 2020, czas realizacji długi w dodatku usługa droga. Nigdy więcej nie skorzystam.

 9. assdf pisze:

  Słaby support, odpowiedź (link) po 5 dniach, nie na temat, kolejna po 3 dniach znowu link i nie na temat. Żenada.

 10. Paweł pisze:

  Ja korzystam od niedawna i jestem zadowolony wysokimi pozycjami w google które mam dzięki seopilotowi

Strona Seopilot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *