Favore.pl – czy warto dodać ogłoszenie?

Strona favore.pl
Strona favore.pl

Favore.pl jest innowacyjnym serwisem ogłoszeniowym. Właścicielem portalu jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Favore. Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Serwis istnieje od sześciu lat.

Od 2008 roku platforma należy do grupy serwisów biznesowych. Grupa tworzona jest przez Money.pl, który jest serwisem biznesowo-finansowym. Oprócz Money.pl partnerami serwisu są: E-prawnik, czy interaktywnie.com.

Favore.pl kieruje swoją ofertę do małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis umożliwia firmom nawiązywanie kontaktów biznesowych, promowanie swojej działalności i pozyskiwanie nowych klientów.

Przedsiębiorcy, którzy chcą umieścić swoją ofertę w serwisie muszą najpierw zarejestrować się wypełniając formularz swoimi danymi. Następnie należy aktywować link, który zostanie wysłany na adres e-mail.

Po założeniu konta można dodawać usługi. Jeden użytkownik może dodać kilka usług. Serwis podzielił usługi na kategorie takie jak: motoryzacja i transport, zdrowie i uroda, edukacja, elektronika, informatyka i telekomunikacja, turystyka, sport, rozrywka i inne.

W poszczególnych kategoriach wyszczególnione są podkategorie. Serwis oferuje swoim użytkownikom możliwość dodania usługi lub zlecenia. Można również wykupić pakiet Profit lub Pakiet Max. Usługodawcy mogą gromadzić rangi w postaci gwiazdek.

Rangi są przyznawane na podstawie punktów za opinie, które usługobiorcy wystawiają usługodawcom. Gwiazdki są w sześciu kolorach.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 3]

Favore.pl - opinie z forum:

 1. marcin pisze:

  no do jakiegos tam audytorium mozna dotrzec ze swoim ogłoszeniem

 2. majka pisze:

  Mam pytanie, czy faktycznie oplacalne jest ogłaszanie sie na tym portalu, czy to strata czasu? jakos z dystansem podchodze do tego typu portali dlatego sie pytam. Ostatnio w moim salonie ruch znacznie sie zmniejszył, daltego szukam jakiejs skutecznej reklamy.

  1. Meggi pisze:

   W moim salonie zadziałało, ruch jest cały czas, nawet zatrudniłam kolejną dziewczynę od tego miesiąca 😉

 3. user pisze:

  W sumie od niedawna zrobiłam tam wizytówke swojej firmy i dwóch klientów wpadło przez nich wiec wychodzi ze to działa.

 4. kubik pisze:

  W zasadzie dzisiaj takie serwisy nie mają już takiej mocy, ale czasem jakiś klient się do mnie zgłasza przez ten portal, zawsze dodatkowy pieniądze wiec chyba warto.

 5. wisnia pisze:

  jak dla mnie strona jest trocha mało dopracowana, ale pewne efekty daje, wizytówka firmy jest i czasem się od nich ktoś zgłosi do mnie.

 6. genkk pisze:

  nawet nie myslalem, ze ludzie szukają usług w ten sposób, ale mam tam z rok już profil swoje firmy i nie powiem, pewne zainteresowanie jest.

 7. margaret xd pisze:

  całkiem ciekawy, a już na pewno praktycznie darmowy sposób na szukanie klienta, każdy sposób dobry, nwet jak wpadnie jeden klient na rok to warto według mnie.

 8. zbyszek pisze:

  Ja korzystam od kilku miesięcy, Jestem zadowolony, udało mi się już zgarnąć trochę fajnych zleceń.

 9. filip pisze:

  Dostaje zlecenia na remonty od kilku miesięcy, wpadło już kilku konkretnych klientów przez nich wiec warto wydać 200 zł

 10. Robert pisze:

  Ja jestem zadowolony, konkretne zlecenia można tam sobie wybrać

 11. Olek pisze:

  fajnie, ze można sobie wybrać zlecenia, a jest tego troche wiec super sprawa na rozruch w firmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *