Tax Care – czy warto skorzystać z oferty firmy?

Strona Tax Care
Strona Tax Care

Tax care jest firmą, która oferuje usługi księgowe. Spółka swoją działalność prowadzi w Polsce od czterech lat. Swoje usługi kieruje do małych i średnich przedsiębiorstw. Tax care oferuje głównie usługi księgowe, ale również inne usługi finansowe i oszczędnościowo inwestycyjne.

Do oferowanych przez firmę usług księgowych należy prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu bez VAT-u lub z VAT-em, Karty Podatkowej z VAT-em lub bez VAT-u oraz księgi handlowej. Ponadto marka świadczy usługi finansowe takie jak pomoc w wyborze różnych typów kredytów.

Pierwszy to kredyt firmowego. Firma oferuje porównanie ofert kredytowych z 15 banków. Druga opcja to kredyt samochodowy. Można ubiegać o kredyt samochodu standardowego, specjalistycznego lub zabytkowego. Czas kredytowania może wynosić do dziesięciu lat. Nie ma wymaganego minimalnego okresu, przez jaki firma musi prowadzić działalność, żeby uzyskać kredyt.

Kolejna opcja to kredyt hipoteczny, w tym wypadku Tax care oferuje możliwość porównania ofert z ponad dwudziestu banków. O doradztwo w zakresie tego typu kredytu mogą ubiegać się również osoby fizyczne. Następna opcja to leasing. Jak można przeczytać na stronie procedury starania się o leasing są uproszczone.

Trzeba tylko wypełnić wniosek i podać dane swojej firmy. O leasing samochodu mogą ubiegać się także przedsiębiorstwa, które rozpoczęły swoją działalność. Firma ma w swojej ofercie również usługi z zakresu inwestowania, jak np. lokaty, plany oszczędnościowe oraz produkty strukturyzowane.

Do faktur i księgowosci on-line polecamy Infakt – 10% taniej

Oprócz tego firma oferuje swoim klientom usługi dodatkowe, czyli usługi kurierskie, rozliczenia wynagrodzeń pracowników, konsultacje prawnicze, czy pakiet medyczny. Tax care ma swoje oddziały w całej Polsce, zaś główny oddział znajduje się w Warszawie.

Click to rate this post!
[Total: 24 Average: 2.2]

Tax Care - opinie z forum:

 1. A brał ktos moze kredyt z ich pomocą? chodzi mi o kredyt na rozpoczecie działalnosci. Sprawdzą sie jezeli chodzi o tą kwestie. Moj kolega korzystał z ich usług przy kredycie na samochod i był zadowolony ale kredyt na rozpoczecie działalnosci a samochod to jest jednak roznica

  Odpowiedz
  • W sumie to ja tez jestem zadowolony i jestem z nimi chyba od początku bo gdzieś od 2009 roku. Pomagają, nie mogę powiedzieć, są uczynni i raczej dobrze wykonują swoją robotę.

   Odpowiedz
 2. zajmują się prowadzeniem księgowości w mojej firmie od kilku miesięcy i nie narzekam poki co, nie są aż tacy drodzy a wydaje mi się, ze profesjonalnie podcodzą do sprawy.

  Odpowiedz
 3. Co do prowadzenia księgowości to nie mam zastrzeżeń, ale niestety chciałm się ich poradzić o kredyt dla firmy bo ponoć pomagajhą tez to ciągle nikt nie oddzwania. Szkoda, ale pod względem księgowości to nie mam zastrzezeń.

  Odpowiedz
 4. Troszkę dziwny jest ten okres wypowiedzenia, który trwa 3 miesiące. nie musze jednak korzystać póki co bo jakoś sobie radzą z tym wszystkim.

  Odpowiedz
 5. Solidna firma, rzetelnie prowadzą księgi rachunkowe – takie są moje spostrzeżenia po 3 miesiącach współpracy. Oby tak dalej!

  Odpowiedz
 6. Do faktur i księgowosci on-line polecamy Infakt – 10% taniej

 7. Współpracuję z TaxCare juz prawie rok i wszystko w kojej ksiegowości zapiete jest na ostatni guzik. Przy kontrolach wszystko się zgadzało, a moja księgowa jest zawsze kiedy tego potrzebuje.

  Odpowiedz
 8. też mam u nich abonament już od jakiegoś czasu, wpsółpraca idzie całkiem ok, ceny sa w porządku, nie ma problemu żeby cos skonsultowac, zawsze mogę liczyć na szybki kontakt

  Odpowiedz
 9. współpracuję z nimi od ponad roku, spokojnie mieszczę się w abonamencie, nie wychodzi to drogo, formalności załatwiam zdalnie ale tez na spokojnie można podjechać do biura. Do abonamentu wzięłam też pakiet medyczny, przydaje się, ale jest też dużo innych do wyboru

  Odpowiedz
 10. Ja uważam, że warto. Bardzo dobre biuro rachunkowe, doskonale znają się na swojej dziedzinie, sprawy załatwiają rzetelnie i na czas, jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemów.

  Odpowiedz
 11. U mnie TaxCare się sprawdziło. Podobał mi się od początku pomysł księgowości prowadzonej zdalnie. Z księgową mam kontakt mailowy, a kiedy jest taka konieczność to telefoniczny. Dokumenty dosyłałam wczesniej korzystając z opcji bezpłatnego kuriera, ale teraz wysyłam on line przez chmure faktur i zawsze wszystkie wyliczenia mam na czas.

  Odpowiedz
 12. trafiłam z polecenia na tax care, jako początkujący przedsiębiorca szuałm przede wszystkim czegoś co jest tanie, tutaj tax care na pewno moje wymagania spełniło bo abonament od 99 zl ię zaczyna, wzięłam pakiet medyczny, mam w domu malego chorowitka i pakiet się bardzo przydał bo wizyty u lekarzy odbywałam często, doceniłam możliwość załatwiania spraw online bo dużo czau spędzałam poza domem, mogłam zdalnie wszytko załatwić bez konieczności chodzenia do biura

  Odpowiedz
 13. Mam w TaxCare księgowość od roku i oceniam pozytywnie. Niewysoka cena za abonament, możliwość dokupienia dodatkowych pakietów i mozliwość zrobienia wszystkiego zdalnie. Księgowość nie absorbuje niepotrzebnie mojego czasu, a jesli czegos potrzebuję zawsze mam pod ręką przez panel klienta.

  Odpowiedz
 14. Warto skorzystać z oferty TaxCare. To nie tylko sama księgowość, ale też dużo pakietów wspomagających przedsiębiorcę. Na początku wydaje się to niepotrzebne, ale już nie raz korzystałam chociażby z abonamentu prawnego, czy IT. Od niedawna korzystam też z abonamentu kadrowego. Warto sobie pomagać jak jest taka mozliwość.

  Odpowiedz
 15. Jestem w tax care od początku firmy czyli prawie 2 lata. Do tej pory bez jakichkolwiek problemów, więc nie ma powodów do narzekań. Cenowo bardzo ok.

  Odpowiedz
 16. Nie moge na nich narzekać, drugi rok u nich mi się zaczął, żadnych zgrzytów, zawsze na czas, ciągle mam kontakt z tą samą osobą, do abonamentu dokupiłem pakiet prawny, na start jest opcja wypróbowania na 3 miesiące. Często korzystam z pomocy prawnika, czy do sporządzania umów, problemów z kontrahentami, gdybym chodzil za każdym razem do prawnika to bym poszedł z torbami, tutaj mam to w niedrogim pakiecie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz