Kurjerzy.pl – czy warto skorzystać? Waszym zdaniem.

Strona kurjerzy.pl
Strona kurjerzy.pl

Kurjerzy.pl to serwis, który pełni rolę pośrednika pomiędzy klientami, a przedsiębiorstwami kurierskimi. Portal swoją działalność prowadzi od trzech lat. Właścicielem serwisu jest firma iTBross Richert, która swoją siedzibę ma w Gdańsku.

Kurjerzy.pl współpracuje z czterema firmami kurierskimi. Pierwsza z nich to firma UPS. Należy do liderów na rynku przewozowym. Swoją działalność prowadzi nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie. Działa w ponad dwustu krajach.

Druga firmą, z którą serwis współpracuje jest DHL. Jest to lider, jeżeli chodzi o przesyłki ekspresowe i kurierskie. Zajmuje się zarówno przesyłkami zarówno lotniczymi, jak i drogowymi. Trzecie współpracujące przedsiębiorstwo z serwisem to DPD Polska.

Należy do międzynarodowej spółki DPD. Prowadzi działalność międzynarodową. Portal współpracuje również z firmą FedEx.  Przedsiębiorstwo w swojej ofercie ma przesyłki do krajów należących do Unii Europejskiej. Kurjerzy ma wersję mobilną na Androida.

Klient, który chce wysłać za pomocą serwisu swoją paczkę musi wypełnić formularz. Najpierw należy określić, czy to będzie koperta, paczka, czy paleta. W przypadku paczki należy podać jej wymiary i wagę. Następnie należy wybrać kraj, z jakiego się wysyła i do jakiego chce się wysłać przesyłkę.

Kurjerzy – TYLKO dzisiaj 03.12.22 ceny promocyjne. Kliknij

Później trzeba zdecydować się, z usług, której firmy kurierskiej chce się skorzystać. Kolejny etap do wypełnienie formularza swoimi danymi i danymi adresata przesyłki. Serwis Kurjerzy.pl właścicielom sklepów internetowych oferują możliwość automatycznego realizowania każdego zakupu w sklepie.

Click to rate this post!
[Total: 221 Average: 4.7]

Kurjerzy.pl - opinie z forum:

 1. arekk pisze:

  Czy ktos współpracuje z ta firmą tak regularnie.. chodzi mi oto czy czesto korzystacie z ich usług. Bo ja własnie potrzebuje kogos na dłuższą wspołprace i sie tak zastanawiam nad kurjerzy.pl I jeszcze mam pytanie jak z realizacją przesyłek zagranicznych?

  1. Słuchajcie, mam takie pytanko bo prowadze firme i sporo wysyłam kurierami. Teraz czytałem sobie opinie o kurjerzy.pl bo ceny wydają mi się dość atrakcyjne. Czy ktoś może z tego korzysta bo tak naprawdę to zastanawiam się jak działa w ogóle kurjerzy.pl ze mogą dawać takie niskie ceny?

   1. patryk pisze:

    No ja korzystam od pewnego cxzasu i naprawdę jestem zadowolony. Czas dostareczenia normalny, a ceny w miarę atrakcyjne. Wedlug mnie to uwygląda tak, ze ta firma ma podpisane umowy z DHL, UPS i Fedex na określoną ilość paczek i dlatego maja wynegocjowane nizsze ceny i już. Tak mi się wydaje przynajmniej.

    1. No dokldnie, to jest dobre dla małych firm bo z taką kurer nie podpisze umowy żeby mieć taniej te usługi. Kurjerzy zbierają zamówienia, maja ich pewnie sporo i dlatego pewnie jest taniej. Generalnie ja myslalem, ze jak jest posrednit to się będzie dluzej czekac na wysyłkę, ale jednak okazuej się, że jest w miarę sprawnie i w smie jestem zadowolony.

     1. A ktoś wie w ogole jak wygląda zamawianie kuriera przez kurjerzy? Jeśli chodzi o serwis kurjerzy to czytałem opinie i wygląda to nieźe więc chce spróbować, ale nie wiem od czego zacząć…

 2. niuda pisze:

  A ktoś wie w ogole jak wygląda zamawianie kuriera przez kurjerzy? Jeśli chodzi o serwis kurjerzy to czytałem opinie i wygląda to nieźe więc chce spróbować, ale nie wiem od czego zacząć…

 3. Na stronie masz po prostu taki formularz. Najpierw ustalasz jaka jest wielkość przesyłki, potem wybierasz firme kurierska, podajesz dane do wysylki i chyba na końcu przenosi do płatności. Jak zapłacisz to kurier podjezdza pod drzwi i już. Cała filozofia, tez myslalem ze to trudne, ale okazuje się, że nie jest tak źle.

 4. Co sądzicie o firmie kurjerzy.pl? Zastanawiam się czy to się opłaca bo mam małą firmę i nie wysyłam zbyt często, ale jednak trochę jest. Chętnie poznam wasze komentarze czy warto tam wysyłać paczki.

 5. Kurjerzy – TYLKO dzisiaj 03.12.22 – oferta promocyjna. Kliknij

 6. Ja to w sumie sobie na tym zarabiam. Mam tez malą firmę wysyłkową i po prostu klienci płacą za wysyłkę tyle co zwykle, a ja mam trochę taniej i zarabiam. Wedluyg mnie jednak opłaca się bo trochę grosza się zaoszczędza, zresztą możesz być bardziej konkurencyjny jak masz niższą cenę wysyłki.

 7. user pisze:

  Firma działa sprawnie w sumie według mnie, ale z drugiej stronby trochę marny kontatk z nimi jest. Idzie jednak przeżyć, nie jest źle.

 8. magdddd pisze:

  Powiedzcie mi gdzie można znaleźć ceny wysyłek na stronie kurjerzy bo nigdze tego kurde nie widze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *