iFirma.pl – czy warto skorzystać?

iFirma to serwis, który jest skierowany właścicieli firm, szczególnie tych małych, którzy chcą samodzielnie prowadzić księgowość.  Za pomocą platformy użytkownik może sam prowadzić Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencję Przychodów i inną dokumentację księgową.

Właścicielem serwisu jest przedsiębiorstwo Power Media. Jest to spółka, która oprócz księgowości zajmuje się także rekrutacją, outsourcingiem oraz tworzeniem oprogramowania. iFirma działa na rynku od dwunastu lat. Serwis zatrudnia dwadzieścia osób, które zajmują się platformą od strony technicznej oraz pracowników, którzy pracują, jako konsultanci.

iFirma oferuje swoim użytkownikom możliwość korzystania z programu do wystawiania faktur. Dzięki tej aplikacji można wystawiać różne rodzaje faktur oraz e-faktur. Istnieje możliwość zlecenia wysyłania faktur w wersji papierowej. Można na bieżąco monitorować swoje płatności.

W ramach księgowości internetowej użytkownik może prowadzić małą księgowość, ewidencje VAT oraz deklaracje podatkowe. Poza tym serwis oferuje bezpłatne rozliczenie PIT. Oprócz księgowości internetowej klient może prowadzić bazę z danymi kontrahentów i towarów, dzięki czemu łatwiej jest zarządzać firmą.

Oprócz księgowości i bazy danych serwis oferuje możliwość monitorowania i analizowania sprzedaży. Klienci, którzy zatrudniają pracowników w swoich firmach mają do dyspozycji aplikację, dzięki której można prowadzić listy płac, deklaracje ZUS i US oraz karty pracownika.

Osoby, które wolą jednak prowadzenie księgowości zlecić komuś innemu mogą skorzystać z usług biura rachunkowego iFirmy, które oferuje obsługę księgową, reprezentację klienta w ZUS-ie oraz US oraz wysyłanie dokumentów.

Click to rate this post!
[Total: 41 Average: 2]

iFirma.pl - opinie z forum:

    1. mirka pisze:

      Ja na razie korzystam z ich programu do fakturowania. Jak dla mnie program w porządku, ale nie korzystałam wczesniej z innego. Wszystko jest w miare przejrzyste. Teraz zastanawiam sie nad ta bazą danych co maja w ofercie. I stad moje pytanie.Co o niej sądzicie? Faktycznie przydaje sie tak jak ja zachwalają?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *