IAI-Shop.com – Czy warto skorzystać z platformy?

Strona iai-shop.com
Strona iai-shop.com

IAI shop jest platformą umożliwiającą prowadzenie sklepów internetowych, jak również hurtowni. Właścicielem serwisu jest spółka Iai Shop, która swoją siedzibę ma w Szczecinie. Platforma umożliwia swoim użytkownikom możliwość wybrania szablonu do swojego sklepu lub zaprojektowania własnej koncepcji sklepu i realizacji jej z pomocą grafików.

Klient ma do wyboru 5 pakietów wdrożeniowych. Pierwszy z nich to pakiet Standard. W ramach, którego klient wybiera jeden z szablonów, które oferuje mu Iai Shop. Ta opcja nie obejmuje pracy pracowników serwisu.

Wszystkie praca wdrożeniowe trzeba wykonać samodzielnie albo wykupić godziny pracy specjalistów. Druga opcja to pakiet Basic. Obejmuje on 18 godzin pracy pracowników, Klient wybiera szablon, a pracownik wprowadza w nim poprawki według poleceń zamawiającego.

Trzecia opcja to pakiet Advanced. W ramach, którego klient wybiera szablon spośród oferowanych przez Iai shop, a pracownik na nosi na niego poprawki, które obejmują modyfikację elementów sklepu oraz import towarów. W ramach pakietu jest 35 godzin pracy.

Czwarta opcja to pakiet Sophisticated, który umożliwia stworzenie indywidualnego projektu sklepu oraz import danych i szkolenie przyszłych pracowników sklepu. Czas pracy pracownika to 60 godzin. Piąta najbardziej obszerna opcja to Supreme.

W tym pakiecie zamawiający może zażyczyć sobie specjalnego projektu sklepu, stworzonego według własnej koncepcji. W ramach tego pakietu pracownicy mogą stworzyć sklep, jego wersję mobilną, banery reklamowe itd. Pakiet obejmuje 100 godzin pracy specjalistów. Platforma Iai- shop oferuje integrację z wyszukiwarkami, portalami aukcyjnymi, porównywarkami, katalogami, programami ratalnymi, hurtowniami, dostawcami i innymi.

Click to rate this post!
[Total: 24 Average: 1.3]

Iai-shop.com - opinie z forum:

 1. Ewkaa pisze:

  powiedzcie jak przebiega współpraca z firma

 2. lukasz pisze:

  Ja wlasnie załozyłem u nich sklep. No i tak nie mialem jakis specjalnych wymagan wiec wszystko poszło w miare sprawnie. Natomiast moja kolezanka miala własną wizje sklepu no i to juz dłuzej trwało. Tak wiec zalezy od tego czego oczekujesz ale mozna sie dogadac

 3. giewont pisze:

  co prawda nie są tani, ale jednak usługi świadczą na przyzwoitym poziomie, sklep stoi u nich ponad rok i nieźle się sprawuje.

 4. mion a pisze:

  Zlecenie na poważny sklep zrealizowali mi w dwa miesiące, nie wiem czy to długo, może i tak, ale dostałem produtk z którego jestem zadowolony.

 5. Przejdź do strony IdoSell Shop

 6. gora pisze:

  Kupiłam sobie u nich sklepik online i początkowo były spore problemy z obsługą kurcze, zielona jestem, ale nie powiem, sporo mi pomogli. Nie znam się na tych usługach specjalnie, ale jestem z nich zadowolona.

 7. gonz0 pisze:

  Jeśli chodzi o ceny to drogo, sklepy są jednak całkiem profesjonalne, na pewno dobra obsługa techniczna. Jak ktoś stawia na jakość to raczej będzie zadowolony

 8. monik pisze:

  są tańsze miejsca gdzie robią sklepy to prawda, ale za namową znajomego skorzystałem i chwale sobie, czasem wolno idzie im na odpisywanie na maile, ale to szczegół w sumie,.

 9. Natalia pisze:

  Na zalożonym za pośdrednictwem idoshell sklepie haia.pl nie jest podany numer telefonu. Dlaczego na to zezwalacie? Nie można skutecznie zwrócić produktów. Firma oszukuje klientŏw na dużą skalę. Sprawa zostanie zgłoszona na policję i do rzecznika konsumenta rŏwnież w sprawie celowego ukrywania danych.

 10. pytanie pisze:

  Czy w cenę sklepu wliczony jest serwer i obsługa poczty ?

Przejdź do strony IdoSell Shop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *