O serwisie

Ten portal został stworzony głównie z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą oraz o mniejszych przedsiębiorstwach. Ponadto serwis skierowany jest dla osób, które mają dopiero zamiar założyć swoją działalność i nie do końca są przekonani, czy jest to dobry pomysł. Postaramy się rozwiać te wątpliwości.

Doradzimy, w jakiej branży najłatwiej się utrzymać i osiągnąć, jak największy zysk. Specjalnie dla osób, które dopiero mają zamiar rozpocząć działalność na „swoim” poruszymy tematy związane z zakładaniem działalności gospodarczej, jakie są wymogi i jakie trzeba posiadać dokumenty. Poruszymy również tematykę związaną dotacjami i kredytami na rozpoczęcie działalności.

Poza tym w serwisie będzie można również znaleźć artykuły związane z prowadzeniem księgowości, zatrudnianiem pracowników, promowaniem swojej działalności oraz uzyskaniem kredytu na rozwój firmy. Liczymy również na Wasze propozycje tematów. Możecie nam wysyłać tematy, jakie chcielibyście przeczytać na naszym serwisie.

Chętnie tymi tematami się zajmiemy. Poza tym zapraszamy do komentowania naszych postów. Krytyka również jest mile widziana.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]