Wfirma.pl – czy warto skorzystać z księgowości i fakturowania online?

Strona wfirma.pl
Strona wfirma.pl
Wfirma.pl – czy warto skorzystać z księgowości i fakturowania online?
5 (100%) 1 vote
Wfirma jest serwisem skierowanym do osób, które chcą samodzielnie prowadzić księgowość w swojej firmie. Platforma oferuje szereg usług, które ułatwiają prowadzenie księgowości oraz zarządzanie przedsiębiorstwem.

Podstawową usługą serwisu jest księgowość internetowa. Użytkownik ma dostęp do na bieżąco aktualizowanych schematów księgowych, dzięki czemu nie musi dokładnie śledzić zmieniających się przepisów.

Poza tym z pomocą platformy klient może prowadzić ewidencje podatkową oraz wysyłać deklaracje w wersji elektronicznej. Oprócz księgowości internetowej serwis ma w swojej ofercie program do fakturowania, który umożliwia użytkownikowi wystawianie różnych rodzajów faktur VAT.

Faktury można wystawiać w języku polskim oraz sześciu innych językach. Można wystawiać faktury zarówno ręcznie, jak i ustawić automatyczne wystawianie. Istnieje możliwość wysyłania faktur drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną za pomocą funkcji InPost.

Program do fakturowania również ułatwia użytkownikowi kontrolę nad swoimi płatnościami. Ponadto istnieje możliwość wysłania fakturę do windykacji. Kolejną usługą, jaką oferuje Wfirma jest system CRM, czyli Customer Relationship Management. Jest to system, który ułatwia klientowi kontakty służbowe z kontrahentami.

Za pomocą aplikacji można gromadzić dane o swoich kontrahentach. Poza tym użytkownik może prowadzić analizy dotyczące obrotów z danym kontrahentem. W ofercie Wfirmy jest również system kadr i płac, dzięki któremu użytkownik może gromadzić wszelkie dane związane z zatrudnionymi pracownikami jak np. umowy o pracę, listy płac, czy urlopy.

Poza tym może generować deklaracje podatkowe i ubezpieczeniowe. Oprócz tego platforma oferuje swoim klientom możliwość wystawiania paragonów fiskalnych, prowadzenia różnych rodzajów analiz np. sprzedaży.

wFirma.pl - opinie z forum:

  1. Jakie usługi szczeoglnie polecacie od Wfirmy? Korzysta ktos moze ze wszystkich, czy tylko z wybranych? Szczegolnie chodzi mi CRM i program do fakturowania;)

  2. fajne jest to, ze w obsłudze klienta pracują ludzie, ktorze trochę się znają na tym co robia bo kilka razy mi pomogli. Programy do fakturowania według mnie są w miarę ok

  3. czasem te ich programy się trochę zacinają, ale powiem tyle, place niewiele, na księgowości w ogole się nie znam, a z nimi jakoś sobie radze wiec chyba warto

Strona wFirma.pl

Dodaj komentarz