hostgator – opinie

Poszukuje dobrego hostingu pod sklep internetowy i tak przypadkowo trafiłem na strone hostgator.com. Słyszeliście kiedyś o tym hostingu bo ja niestety nie, a ceny wydają mi się bardzo atrakcyjne. Jak ktoś korzystał to niech da znać jak ze stabilnością i ogólnie czy warto? Sprawa dość pilna!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

 1. wiesz co, w sumie korzystałem kiedyś z tej oferty, nie wiem czy ona się coś zmieniła, ale na pewno było faktycznie tanio. Co do zestawu narzędzi do administrowania to standardowo, ale przez rok ani razu nie było problemu z tum, ze strona niedostępna, wiec pod tym względem na pewno było spoko.

  Odpowiedz
 2. E tam, głupoty gadasz, ja na przykład nie spotkałem się jeszcze z tak dobrym narzędziem do budowy stron ja tam jest. Zazwyczaj one są prymitywne, a zrobiona z nich strona to może pod bloga się nada, tutaj faktycznie jak ktoś chce to możesz dość szybko zrobić niezłą stronę. Tak to hosting jak hosting. Dobre w sumie to, ze niezależnie od wybranego abonamentu masz nielimitowaną przestrzeń dyskową.

  Odpowiedz
 3. z php jakieś wałki u nich były, droopala chciałem zainstalować to pisało, ze zla wersja php, a niby wedluig specyfikacji powinno pasować. Ostatecznie zgłosiłem to i po 24 odzinach mogłem już zainstalować, wiec widocznie jakiś bug się pojawił. Tak to w miarę, szkoda ze w dolcach trzeba płacic, trochę to niewygodne, ale tak to ok.

  Odpowiedz
 4. niekompetenta administracja jak cholera, od samego początku jak tylko postawiłem tam u nich strone to pojawiały się ciagle błędy, skrypty php ciagle się wysypywały, do tego strona często niedostepna, a administracja ma to w dupie…

  Odpowiedz
 5. Założe się, ze zainstalowałeś tam jakieś gówniany skrypt, który ciągle wywala błędy i to nie wina serwera tylko teg skryptu…ja tam nie narzekam, owszem, są o wiele lepsze serwery, ale jak za taką kasę to jeszcze nie spotkałem się z czymś na tyle dobrym. Te darmowe czasem mają pdoobne parametry, ale darmowe są masakrycznie wolne i do tego uptime leży.

  Odpowiedz
 6. hosting typowy, serwery dedykowane, vps, nielimitowane miejsce na dysku, z tym ze w tańszych trochę wielkość pliku ogranioczona. Mysle, ze jak na sklep internetowy to wystarczy. Darmowe histingi te polskie wyglądają dość podobnie, ale tu płacisz to masz gwarancje, ze uptime będzie wysoki.

  Odpowiedz
 7. Godny polecenia w sumie hosting, na minus jedynie to, ze kontakt z administracja strasznie mozolny. Czasem nawet 2 dni się czeka na odpowiedź, dobrze ze poki co nie chodziło o poważną awarię, ale to trochę psuje wrażenie, jednak ogolnie jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 8. Jak za taką kasę to mysle ze spoko, szczególnie serwerki vps mają dobre, szukałem właśnie czegoś profesjonalnego i szczerze powiem, ze byłem przygotowany na większy wydatek, a tu taka niespodziana.

  Odpowiedz
 9. jestem o tyle zaskoczony, ze naprawdę bardzo pomogli mi przenieść cały wielki portal z innego serwera, z tym się jeszcze nie spotkałem bo zazwyczaj to maja cie w dupie i radz se sam albo dopłac to pomożemy. Tutaj nic nie chcieli, a pomogli profesjonalnie strone przenieść. Troche zagmatwany jest tylko panel administracyjny, taki inni niż wszystkie i trzeba się po prostu przyzwyczaić do niego.

  Odpowiedz
 10. Hosting ogólnie niezły pod względem funckjonalnosci, ale ja coś mam pecha bo marny uptime jest…szybko reagują, ale niestety problemy są często. Nie jest źle, ale spodziewałem się czegoś lepszego w sumie czytając opinie innych ludzi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz