gdzie kupić broń palną bez zezwolenia?

znajomy ostatnio zabrał mnie do siebie, ma taki ogromny teren za domem i tam zrobil sobie strzelnicy, zajezdzalismy taka fajna wiatroweczke i spodobało mi się J wiecie może gdzie można kupic taką broń palna bez zezwolenia? on dostała to od ojca wiec nie mam się kogo polecić kurcze…

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

 1. Jeśli o mnie chodzi to mogę ci polecić sklep bron.pl. jest w miare przyzwoity, na pewno mają duzy wybór, a z cenami to wiesz, bron generalnie nie kosztuje zbyt mało, ale wiatrówki z tego co wiem są tam w dość rozsądnej cenie, ja akurat kupuje bron z pozwoleniem to tez nie do końca wiem jak to wygląda.

  Odpowiedz
 2. Troche się ochrzaniaja z wysylkami, jak na razie dwa razy tam kupowałem to zawsze strasznie długo czewkałem na paczke, ale jak dostałem to byłem zadowolony, z wiatrowek dużo korzystam, ale super się sprawują.

  Odpowiedz
 3. Na plus bardzo dobra obsługa klienta tej strony bo naprawdę jest pomocna, nawet wyjasnia sprawy techniczne, trochę za to się zawiodłem na cenach, ale jak dostałem wiatrowek to okazuje się, ze faktycznie o jakość to zadbali.

  Odpowiedz
 4. Na kule gumowe to raz, ale można jeszcze kupować pistolety gazowe i bron hukowa. do tego wiadomo dochodzą jakieś tam pałki, paralizatory i tego typu rzeczy, generalnie to co ja się orientuje to glownie jakies rzeczy do samoobrony kupisz bez zezwolenia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz