etutor angielski – opinie ??

[Głosów: 4   Average: 4/5]

Mam zamiar zaczać się uczyć angielskiego od podstaw na tym etutorze, kursie online. Co o tym myślicie? Opinie ta strona ma naprawdę niezłe, ale jestem ciekaw co wy uważacie?

Wasze komentarze:

 1. Mnie tam etutor generalnie się podoba. Nie mogę się wlasciwie do niczego przyczepić, ale ja leciałem tylko same podstawy. Nie mam pojęcia jak wyglądaje te bardziej profesjonalne lekcje bo pewnie dla wielu jest to ważne.

  Odpowiedz
 2. Ja na etutorze uczyłem się angielskiego biznesowego. Tam można wykupić tez abonament z egzaminem i okazuje się ze ten certyfikat nawet jest respektowany. Z tym lepiej na mnie patrzyli przy rozmowach kwalifikacyjnych, także wydaje mi się ze kursy są szanowane.

  Odpowiedz
 3. Szczerzeto skorzystałem z etutora bo maja naprawdę niski abonament, przynajmniej z tych kursów co ja znalazłem na necie. Nauczylem się dość szybko i teraz niezle gadam i rozumie co mowia do mnie. Aktualnie szlifuje pisanie i tez jest niezle, także mysle, ze spokojnie można polecić.

  Odpowiedz
 4. Nauka jest ok. Zacząłem od podstaw. Jestem na A2 gdzieś w połowie i kurs mi się podoba. Myślę że jak zrobię B1 na Etutor i zapisze się równolegle na konwersację to opanuje w końcu ten język na tyle żeby się nie stresować na wyjazdach. Fajny algorytm nauki słówek. W necie chyba nic lepszego nie ma. Polecam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz