co myślicie o etutor?? wypowiedzcie siee

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Ludzie, co myślicie o nauce angielskiego online przez te kursy na etutor? Godne to jest uwagi i naprawdę można się dość szybko i sprawnie nauczyć tego języka przez te strone? Ceny wydają mi się atrakcyjne dlatego pytam o to.

Wasze komentarze:

  1. Jak dla mnie ta strona jest bardzo atrakcyjna, nie mogę w sumie złego słowa powiedzieć. Zaczynałem od absolutnego zera, a teraz planuje zrobić sobie jeszcze kurs biznesowego angielskiego bo może mi się do roboty niedługo przydać. To też jest na stronie.

    Odpowiedz
  2. Musze dodać tylko jedną rzecz do tego co napisał ktoś wyżej. Faktycznie, ja też jestem zadowolony z tego kursu, ale jak zawsze przy samodzielnej nauce liczy się systematyczniość. Jak chcesz się nauczyć to poświęć na to chociaż godzine dziennie. Tak to to naprawdę nie licz na jakies wielkie cuda i tyle.

    Odpowiedz
  3. Spoko jest ten kursik naprawdę, mnie tam się podobał. Do tej pory nie spotkałem jeszcze żadnego na tyle dobrego kursu online, a ten okazuje się ze spełnia moje potrzeby. Mysle ze jest dobry dlatego, ze ja podstaw angielskiego to już znałem i potrzebowałem nauczyć się czego ś więcej. Skoro etutor mógł mi to dostarczyć to jest spoko.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz