cinkciarz vs walutomat

Tak się zastanawiam gdzie wymienić moje złotówki na Euro. Prowadzę firmę międzynarodowa i ciągle musze wymieniać dużo kasy. Do tej pory robiłem to w bankach, ale strasznie zaniżają tam te kursy wymiany, beznadzieja, a do kantoru to się boje z taką kasa iść. Co będzie według was lepsze walutomat czy może ten cinkciarz co go w tv reklamują?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. sandiego pisze:

    Ja korzystam już jakiś czas z walutomatu i jestem zadowolony także polecam Ci to. Oni tam mają naprawdę niską prowizje co mnie się podoba. Biorą 0.2% od każdej transakcji i to koniec kosztów jakie tam ponosisz. Warto, dużo lepiej się na tym wychodzi niż właśnie w dennych bankach.

  2. didimo pisze:

    Na walutomacie mnie się podoba to, że można samodzielnie ustalić kurs wymiany po jakim chce się dokonać transakcji. Masz tabele z aktualnymi kursami, ale możesz ustalić większy i poczekać, może ktoś się znajdziesz chętny. Walutomat także polecam.

  3. walkman pisze:

    Z tym ustawianiem kursu wymiany to nie można przesadzac. Tam jest sporo aukcji co kursy są śmiesznie niskie i nikt się od dawna tym nie interesuje. Tak generalnie jednak strona dobra, szczególnie według mnie właśnie dla tych, którzy wymieniają sporo kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *