cinkciarz vs walutomat

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Tak się zastanawiam gdzie wymienić moje złotówki na Euro. Prowadzę firmę międzynarodowa i ciągle musze wymieniać dużo kasy. Do tej pory robiłem to w bankach, ale strasznie zaniżają tam te kursy wymiany, beznadzieja, a do kantoru to się boje z taką kasa iść. Co będzie według was lepsze walutomat czy może ten cinkciarz co go w tv reklamują?

Wasze komentarze:

  1. Ja korzystam już jakiś czas z walutomatu i jestem zadowolony także polecam Ci to. Oni tam mają naprawdę niską prowizje co mnie się podoba. Biorą 0.2% od każdej transakcji i to koniec kosztów jakie tam ponosisz. Warto, dużo lepiej się na tym wychodzi niż właśnie w dennych bankach.

    Odpowiedz
  2. Na walutomacie mnie się podoba to, że można samodzielnie ustalić kurs wymiany po jakim chce się dokonać transakcji. Masz tabele z aktualnymi kursami, ale możesz ustalić większy i poczekać, może ktoś się znajdziesz chętny. Walutomat także polecam.

    Odpowiedz
  3. Z tym ustawianiem kursu wymiany to nie można przesadzac. Tam jest sporo aukcji co kursy są śmiesznie niskie i nikt się od dawna tym nie interesuje. Tak generalnie jednak strona dobra, szczególnie według mnie właśnie dla tych, którzy wymieniają sporo kasy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz