Seolight – czy jest przydatny tak, jak podaje producent?

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Strona seolight.pl
Strona seolight.pl

Seolight jest programem służącym do katalogowania, a dokładnie do półkatalogowania i preclowania stron. Właścicielem programu jest przedsiębiorstwo Complay. Firma działa na rynku internetowym świadcząc usługi i produkty związane z tworzeniem serwisów internetowych oraz oprogramowaniem.

Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma w Strzyżowie. Seolight jest programem, który ma ułatwić dodawanie stron do katalogów i precli. Program ma sporo możliwości. Umożliwia szybkie przewijanie i podkreślanie słów kategorii dla konkretnej strony.

Ponadto automatycznie wypełnia wymagane pola formularzy katalogów wcześniej określonymi danymi. Możliwe jest również określenie synonimów dla opisów, czy tytułów, którymi losowo będą uzupełniane formularze.

Ułatwione jest również katalogowanie podstron, dzięki tworzeniu nieograniczonej liczby zestawów z opisami, tytułami, czy słowami kluczowymi. Poza tym  Seolight ma opcję auto rejestracji do WordPress’ów. Dużym udogodnieniem ( zwłaszcza dla pozycjonerów zawodowych, którzy mają sporo klientów) jest opcja tworzenia grup projektu, dzięki czemu można grupować katalogowane strony.

Poza tym program umożliwia automatyczne sprawdzanie danych strony takich jak: Page Rank, czy Backlinks. Istniej możliwość tworzenia raportów oraz obserwowania pozycji strony w Google.  Można pobierać aktualizacje do posiadanej wersji programu. Seolight można kupić na oficjalnej stronie internetowej.

Seolight - opinie z forum:

  1. No wlasnie moglby sie ktos wypoweidziec kto z tego korzysta? nie chce wydawac kasy na darmo. Wprawdzie ludzie na forach chwalą ale nie wiem czy są to pewne info;p A ten serwis wyglada na rzetelny.

    Odpowiedz
  2. Korzystam z aplikacji już 2 lata i mogę z czystym sumieniem go polecić. Należy pamiętać, że wyniki zależą też od użytkownika. Trzeba systematycznie korzystać z programu i dodawać tylko do wartościowych katalogów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz