Prolink.pl – czy naprawdę jest skuteczny? Sprawdzimy to

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Strona prolink.pl
Strona prolink.pl

Prolink to giełda linków tekstowych. Jest to pierwszy serwis tego typu na rynku polskim. Swoją działalność giełda rozpoczęła dwa lata temu. Właścicielem platformy jest spółka akcyjna LeadBullet, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Prolink skierowany jest do dwóch grup klientów.

Po pierwsze do osób, które chcą wypozycjonować swoją usługę, czy firmę. Jak również do osób, które posiadają swoje strony internetowe, czy blogi i chcą na swoich stronach udostępnić powierzchnię reklamową w formie linków tekstowych. Obecnie w bazie giełdy jest 2 350 stron internetowych.

Natomiast z usług korzysta 450 przedsiębiorstw. Początkowo platforma Prolink była tylko na zaproszenia. Stopniowo wprowadzono kolejne dodatkowe opcje takie jak: automatyczne linki tekstowe, czy kolejkowanie indeksów. Osoby, które chcą zostać reklamodawcami mogą wykupywać i wyszukiwać odpowiednie linki samodzielnie lub ustawić automatyczne wyszukiwanie i kupowanie linków.

Ceny linków zaczynają się od około czterdziestu groszy. Zarówno reklamodawcy oraz wydawcy żeby skorzystać z platformy muszą zarejestrować się na giełdzie wypełniając formularz swoim danymi oraz określając czy chce się kupować linki, czy oferować na swoich serwisach powierzchnię reklamową.

Następnie w przypadku wydawców wystarczy zainstalować odpowiedni skrypt oraz określić poziom cen. Wydawcy za pośrednictwem giełdy powinni znaleźć chętnych reklamodawców w ciągu miesiąca od umieszczenia swojej oferty.

Prolink.pl - opinie z forum:

 1. Ja jak na razie udostepnialem powierzchnie reklamową. Jakos kokosów nie zarobilem, ale na biezace wydatki było. Teraz mam zamiar zostac ich klientem z drugiej strony. Chce kupowac linki no i stąd moje pytanie do osob, ktore tak pozycjonują swoje strony. Oplaca sie? Polecacie?

  Odpowiedz
 2. systemy wymiany linków nie mają takie mocy, ale korzystanie z tego prolink jest doscproste i dlatego dodałem tam swoją strone, nawet trochę mocy pozycjionującej z tego jest

  Odpowiedz
 3. wielkiego szału z tej wymiany linków to nie ma, ale system jest za darmo praktycznie to się nawet nie zastanawiałem, warto bo samo się pozycjonuje

  Odpowiedz
 4. system nawet wydajny tylko trzeba z głową linki ustawiac żeby strona nie została uznana za spam, jedną tak zwaliłem…teraz delikatnie korzystam z systemu i jest ok.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz