Nozbe – czy naprawdę podnosi efektywność pracy?

nozbe

Nozbe – czy naprawdę podnosi efektywność pracy?
5 (100%) 2 vote[s]
Nozbe to aplikacja stworzona dla globalnego rynku przez Polaka, Michała Śliwińskiego. Aplikacja powstała w celu ułatwienia zarządzania czasem ludziom zapracowanym oraz właścicielom firm i korporacji. Poprzez synchronizację z wieloma znanymi usługami internetowymi oraz kalendarze aplikacja pozwala nie tylko na organizację czasu, ale także usystematyzowanie pracy. Nozbe dostępne jest zarówno na platformy komputerowe jak i mobilne.

Nozbe - opinie użytkowników:

  1. Czytałem sobie opinie o nozbe i szczerze powiem, ze nie bardzo rozumiem o co chodzą z tą aplikacja…czy ktoś korzysta z niej i może mi powiedzieć jak to działa bo ludzie sobie bardzo chwalą, a ja kurde nie kumam o co biega?

  2. To jest taki projekt aplikacji mającej za zadanie nie tylko organizacje czasu własnego co stworzenie dobrej podstawy do pracy. Generalnie na przykład w firmie ludzie poprzez aplikacje mogą się wymieniac zadaniami, zmieniac projekty i ogolnie wspolpracowac ze sobą bez konieczności balaganienia przez maile czy biegania z pietra na pietro.

  3. Taka aplikacja która pozwala układac harmonogram pracy, swojego czasu i takie tam. Dla mnie wielkiego szału nie ma, może po prostu nie jest az tak zawalony praca.

  4. A mnie wlasnie bardzo pomaga, mam spora firme i pracownicy chwala sobie korzystanie z tego do pracy. Faktycznie jest synchronizaacha z wieloma usługami coi jest na plus.

  5. Jak chcesz to tego co wiem na nozbe.com może sobie pobrać pierw darmowa wersje, trochę okrojona i zobaczyć czy się w tym łapiesz, mnie to się opłaca.

  6. Ale to nozbe to nie jest żadne oszustwo chyba nie? Sam już nie wiem czy to się opłaca bo mam problem z organizacją pracy, niby ceny nie są wysokie, ale co wy myślicie o tym>

  7. Dobre jest to, ze można nozbe synchronizować z chmura plików, które masz teraz już standardsowo w smartfonach, według mnie się opłaca, szczególnie wlasnie, ze ceny niskie.

  8. To zależy co chcesz sobie poukladac przez aplikacje, ja korzystam wlasnie z darmowej do układania sobie planu dnia i ogolnie zarzadzania czasem bo tez mam z tym problem to nawety jestem zadowolony. Trudne były początki, trochę to skomplikowane, a pomoc nie do końca mnie zadowala, ajedak idzie to opanować.

  9. A co sądziecie o tym, żeby nozbe mieć tak na co dzień do własnego zycia? Czy warto czy to nie będzie dzialalo w taki sposób, ze ułatwi zarządzanie czasem? Chętnie poznam wasze komentarze

  10. Wedlug mnie do osobistego zarzadzania własnym czasem to spokojnie wystarczy ta wersja darmowa wiec po prostu pobierz i zobacz.

Dodaj komentarz