Idea Bank – czy warto skorzystać z oferty banku?

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Strona ideabank.pl
Strona ideabank.pl

Idea Bank jest to bank oferujący produkty kredytowe, inwestycyjne oraz oszczędnościowe dla firm. Swoje usługi kieruje zarówno do osób które chcą założyć działalność gospodarczą jak również do istniejących już  mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Idea Bank pomaga w procedurze zakładania własnej działalności. Klient upoważnia pracownika banku do reprezentowania w instytucjach takich jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

Można także otrzymać kredyt na rozpoczęcie działalności ( kredyt na start można uzyskać do kwoty 200 000 złotych i spłacać w ratach lub w formie hipoteki). Ponadto instytucja udziela pomocy w procedurach podatkowych i księgowych, dzięki współpracy z firmą TAX-Care.

Założenie, prowadzenie konta firmowego, wydanie i korzystanie z karty i przelewy bankowe nie wymagają dodatkowych opłat. Bank przygotował dla przedsiębiorstw szereg produktów inwestycyjnych takich jak: Lokata Praktyczna-Biznes ( oprocentowanie 5,80%), Lokata Stabilna-Biznes, Lokata Przedsiębiorcza,.

Ponadto użytkownik może skorzystać z opcji 2 w 1 czyli konto firmowe wraz z oszczędzaniem. Klienci potrzebujący wsparcia finansowego mogą skorzystać z szerokiego pakietu produktów kredytowych, takich jak np. : Kredyt Przedsiębiorczy (do 500 000 zł), Kredyt twoja Firma (do 3 milionów złotych), Kredyt dla wybranych zawodów, czy Kredyt samochodowy( na zakup firmowego sroka transportu).

Idea bank - opinie z forum:

  1. To już od Ciebie zależy czy wybierzesz ofertę Idea Banku. Z tego co czytałem różne rankingi to ich produkty są obecnie w czołówce prawie każdego rankingu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz