angielski123 czy etutor?

[Głosów: 2   Average: 3/5]

Siemanko. Słuchajcie, potrzebuje naprawdę szybko nauczyć się podstaw angielskiego, szczególnie samej wymowy bo pisanie nie będzie mi az tak bardzo potrzebne. Szykuje mi się wyjazd służbowy i znajomość angielskiego na podstawowym poziomie się przyda. Co wybrać z kursów online angielski123 czy etutor?

Wasze komentarze:

1. Według mnie etutor jest zdecydowanie lepszy. Po pierwsze nauka jest na dużo wyższym poziomie, bardziej przydatna w życiu, a nie tylko sucha teoria. Po drugie mnie się bardzo podoba przejrzystość tej strony, ciężko tam po prostu zginąć. Angielski123 nie przypadł mi tak do gustu.

Odpowiedz
  2. Ja tez miałem taki dylemat i zaczałem od angielski123, ale niestety średnio to wszystko wyglądało. Wydaje mi się, ze tam są trochę zle porobione te lekcje, za bardzo to pogmatwane. Na etutorze wygląda to lepiej. Szkoda, ze te kursy nie są darmowe, ale warto wydac trochę kasy.

Odpowiedz
  3. Ja skusiłem się na etutor i po 3 miesiacach naprawdę mogę już dość swobodnie się dogadywać z ludźmi. Wyjechałem na wyspy do roboty i potrzebowałem takiego kursu bo marnie było u mnie z angielskim. Polecam jednak do tego kursu oglądać sobie na przykład filmy bez lektora i napisów po angielsku. Wydaje mi się ze osłuchanie z językiem też jest ważne.

Odpowiedz

Dodaj komentarz