Faktoring Broker – warto skorzystać?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

faktoring brokerFaktoring Broker to firma oferująca przedsiębiorcom faktoring od 2007 roku. W 2010 roku firma stała się spółką co poprawiło jej pozycję finansową. Firma obsługuje zarówno małe jak i większe firmy oraz współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, w tym z bankami. Jak twierdzą właściciele firmy cały kapitał spółki pochodzi tylko i wyłącznie od polskich instytucji. Od 2011 roku firma zajmuje się także leasingiem i windykacją.

Faktoring Broker - opinie z forum:

 1. Czy widzieliście może opinie o firmie faktoringbroker? Ponoć dość przystępne mają warunki tego faktoringu, a ja właśnie szukam jakiejś dobre firmy do tego. Co o tym myślicie ludzie, czy warto skorzystać z ich oferty?

  Odpowiedz
  • Według mnie współpraca z nimi jest całkiem opłacalna. W takich przypadkach to jednak zazwyczaj wszystko zależy po prostu od naszych preferjic, dla mnie maja opłacalne warunku, a dla innych mogą być takie raczej niezbyt ciekawe.

   Odpowiedz
 2. Dla mnie najważniejsze jest to, ze duza część kapitału tej firmy pochodzi od banków, a więc finansowanie w sumie w miarę pewne. Nie znam się oczywiście za bardzo na tym wszystkim, ale jesnetm zadowolomny z tych usług, na pewno lepiej prowadzi mi się działalność.

  Odpowiedz
  • Ja z faktoringu u nic nie korzystam tylko z kredytu obrotowego i tutaj jestem zadowolony, ale znajomy ma tez firme iwspolpracyhe z nimi to widze, ze dobrze się rozwija, wiec chyba warto.

   Odpowiedz
 3. Kurde, komentarze odnośnie firmy faktoringbroker dotycza tak naprawdę praktycznie tylko tego faktoringu. Ktoś wie jednak czy oplaca się korzystać z ich windykacji? Już dlugi czas pare kilentow zalega mi z fakturami na duże kwoty i nie wiem co zrobić.. Dajcie znac co sądziecie o tym…

  Odpowiedz
 4. Generalnie jest chodzi o windykacje to na rynku masz mase tego typu ofert, wiec jak dla mnie jest w czym wybierac. Ja korzystałem raz i odzyskali mj dlug w miare szybko choć nie był duzy.

  Odpowiedz
 5. Ja korzystam przy okazji faktoringu. Mam duza firme to kurde ciagle problemy z należnościami od kliento…skuteczność w sumie taka srednia, ale na plus jest to, ze niskie koszty tej windykacji. Jak się ma kase na to żeby poczekać trochę z długami to chyba warto według mnie.

  Odpowiedz
 6. Czy ktoś korzysta może z leasingu w tej firmie? Nie mogę znaleźć komentarzy na temat faktoringbroker pod względem leasingu bo tylko to mnie interesuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz