Faktoring Broker – warto skorzystać?

faktoring broker

Faktoring Broker – warto skorzystać?
5 (100%) 1 vote
Faktoring Broker to firma oferująca przedsiębiorcom faktoring od 2007 roku. W 2010 roku firma stała się spółką co poprawiło jej pozycję finansową. Firma obsługuje zarówno małe jak i większe firmy oraz współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, w tym z bankami. Jak twierdzą właściciele firmy cały kapitał spółki pochodzi tylko i wyłącznie od polskich instytucji. Od 2011 roku firma zajmuje się także leasingiem i windykacją.

Faktoring Broker - opinie z forum:

 1. Czy widzieliście może opinie o firmie faktoringbroker? Ponoć dość przystępne mają warunki tego faktoringu, a ja właśnie szukam jakiejś dobre firmy do tego. Co o tym myślicie ludzie, czy warto skorzystać z ich oferty?

  • Według mnie współpraca z nimi jest całkiem opłacalna. W takich przypadkach to jednak zazwyczaj wszystko zależy po prostu od naszych preferjic, dla mnie maja opłacalne warunku, a dla innych mogą być takie raczej niezbyt ciekawe.

 2. Dla mnie najważniejsze jest to, ze duza część kapitału tej firmy pochodzi od banków, a więc finansowanie w sumie w miarę pewne. Nie znam się oczywiście za bardzo na tym wszystkim, ale jesnetm zadowolomny z tych usług, na pewno lepiej prowadzi mi się działalność.

  • Ja z faktoringu u nic nie korzystam tylko z kredytu obrotowego i tutaj jestem zadowolony, ale znajomy ma tez firme iwspolpracyhe z nimi to widze, ze dobrze się rozwija, wiec chyba warto.

 3. Kurde, komentarze odnośnie firmy faktoringbroker dotycza tak naprawdę praktycznie tylko tego faktoringu. Ktoś wie jednak czy oplaca się korzystać z ich windykacji? Już dlugi czas pare kilentow zalega mi z fakturami na duże kwoty i nie wiem co zrobić.. Dajcie znac co sądziecie o tym…

 4. Generalnie jest chodzi o windykacje to na rynku masz mase tego typu ofert, wiec jak dla mnie jest w czym wybierac. Ja korzystałem raz i odzyskali mj dlug w miare szybko choć nie był duzy.

 5. Ja korzystam przy okazji faktoringu. Mam duza firme to kurde ciagle problemy z należnościami od kliento…skuteczność w sumie taka srednia, ale na plus jest to, ze niskie koszty tej windykacji. Jak się ma kase na to żeby poczekać trochę z długami to chyba warto według mnie.

 6. Czy ktoś korzysta może z leasingu w tej firmie? Nie mogę znaleźć komentarzy na temat faktoringbroker pod względem leasingu bo tylko to mnie interesuje.

 7. Firma się specjalizuje głownie w faktoringu, nie wiem czy leasing będzie od nich dobry. Znam pare osob co korzystaj to ponoc są zadowoleni.

Dodaj komentarz